Сторінка психолога школи

Мультик, який роз’яснює дітям про важливість карантину та небезпеку вірусу

На изображении может находиться: один или несколько человек и текстНа изображении может находиться: текст
Нет описания фото.

Тривожні новини, ізоляція і невідомість – складне випробування для кожної людини. Сім᾿ї, які виховують дітей з інвалідністю – у зоні підвищеного ризику. Кілька рекомендацій від мами й експертаOnufryk Marianna, як на карантині мінімізувати труднощі для батьків.

Ваша дитина гіперактивна чи у неї просто такий характер? Як це діагностувати та чи треба лікувати.

Нет описания фото.

Для дітей і дорослих. Сім технік, якзняти тривожність під час карантину.

Нет описания фото.

Як організувати дистанційне навчання для дітей з ООП. Досвід вчителів.

На изображении может находиться: 1 человек
СЛОВА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ, ЯКІ МАЄ ПОЧУТИ КОЖЕН, ХОЧ РАЗ У СВОЄМУ ЖИТТІ...

Карантин без прокрастинації!

Корисні додатки для дітей з особливими освітніми потребами

Поради для батьків від Дитячого Фонду ООН в Україні

В часи, коли наша нервова система перевантажена, і на фоні постійно обробляє сигнали безпека/небезпека - мозку може здаватися, що "важко лише мені". Тим часом, варто пам'ятати, що партнер/ка переживає так само весь коктейль емоцій... І щоб полегшити цей стан, найбільшим нашим ресурсом є підтримка одне одного, а не взаємні звинувачення чи докори. Підтримці можна вчитися, а в складних умовах - вчитися просто необхідно... і почати можна зі слів, уваги та обіймів.

Психічне здоров'я для України

Чому дитина не хоче вчитися?

Як пережити самоізоляцію в сім'ї і зберегти стосунки?

Інформаційна підтримка для педагогів, які працюють в інклюзивних класах/групах та батьків дітей з особливими освітніми потребами під час карантину

ПРИТЧА ДЛЯ БАТЬКІВ ПРО ТЕ, ЩО ПОРАДИТИ ДИТИНІ, ЯКЩО В НЕЇТРУДНОЩІ

КАЗКОТЕРАПІЯ. ЧУДОВІ КНИЖЕЧКИ ВІД ПСИХОЛОГА НАТАЛІЇ ЧУБ ДЛЯ ЧИТАННЯ ЗДІТЬМИ

Як учителю працювати дистанційно і зберегти психічне здоров’я – головні тези з Онлайн-EdCamp 2020