ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ У 2023 РОЦІ

Оголошення про ПРИЙОМ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ У 2023 РОЦІ

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом заяв на зарахування учнів до 1 класу нашої школи буде відбуватися з 27 березня 2023 року за графіком:

Школа І-ІІІ ступенів № 300 (І поверх) зі сторони чорного входу ЧЕТВЕР 13-00 – 18-00

або надіслати пакет документів на нашу електронну пошту: sh300@ukr.net

Для зарахування Вашої дитини подаються такі документи:

- заява на зарахування до 1 класу за встановленим зразком;

- довідка з місця реєстрації дитини або копія паспорта одного з батьків, які проживають за територією обслуговування школи.

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвічує особу здобувача освіти (під час надання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Закріплені за територією обслуговування будинки школи:

- проспект Червоної Калини, 91, 91в, 95а, 95б, 97/15;

- вул. Оноре де Бальзака, 92, 92а

- вул. Милославська,17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 23а, 23б, 23в.

Якщо ви внутрішньо переміщені особи! Додатково потрібно надати копію одного з документів:

- «Довідка про внутрішньо переміщену особу»;

- довідку про звернення за захистом в Україні;

- посвідчення біженця;

- Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.