Національно-патріотичне виховання

юного покоління

/Files/images/vishivanka/H7MB_qkuEE8.jpg

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується (В. О. Сухомлинський).

Метою національно-патріотичного виховання є сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення створення умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку, реалізації науково-технічного та творчого потенціалу молодих громадян, а також сприяння ефективній діяльності центрів патріотичного виховання молоді (Указу Президента України № 616/2008 від 03.07.2008р).

Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу, являє собою систематичну і цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.Виходячи з цього, основна ідея полягає у мотивації громадської активності молодого покоління. Це стане запорукою небайдужості як сьогоднішнього, так і прийдешніх поколінь громадян. Найкращою мотивацією до суспільної праці є почуття гордості за свою державу, співпереживання за минуле, співпричетність до творення її сьогодення та майбуття.

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Всі складові громадянсько - патріотичного напрямку виховання реалізуються в школі різними шляхами.
Патріотичне виховання здійснюється якна уроках, так і під час позакласної роботи. Патріотичне виховання - це формування патріотичних почуттів, виховання готовності до захисту Батьківщини, воно покликано спонукати до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу.

До визначних подій в житті країни в школі проходятьуроки мужності, години пам'яті, виховні години. Громадянська освіта учнів – це навчання демократії, важливий засіб формування політичної культури. І в цьому напрямку важливою є робота злідерами учнівської молоді та дитячої організації, які існують у школі.
В школі працює шкільний парламент, де працюють комісії, що координують патріотичну роботу на рівні учнівського самоврядування. У шкільних стінах плекається громадянин, який перейме на свої плечі тягар з плечей старших поколінь, діятиме і мислитиме по-новому, нестандартно, буде активним перетворювачем життя.

2015-2016 навчальний рік

Результати роботи за напрямом національно-патріотичного виховання

№ п/п Термін або дата проведення Назва заходу, його тематика Учасники Результати Примітка
1 Вересень Місячник національно-патріотичного виховання; Екскурсія з уроком вивчення матеріальної частини автомата Калашнікова,пістолета макарова, та історії розвитку Збройних сил України і бойових дій в зоні АТО 1-11 кл 10-11 кл. Зустрічі з учасниками АТО (5 чол.)
2 Жовтень Змагання «Захисник України»; участь у конкурсі стройової пісні до дня Захистника України; Учні 10-11 класів
3 Листопад Конкус-вікторина «Гей-мо,дівчата»; конкурс-вікторина до дня прикордоних військ; Учні 9-11 класів
7 Грудень участь у змаганях «Сокіл-Джура»; екскурсія до музею діорами «Битва за Київ 1943р.» Учні 10-11 класів Учні 5-6 класів
8 Лютий Вречення приписних свідоцтв; день пам`яті героїв крут; День пам`яті героїв Небесної сотні; Учні 1-11 класів
9 Березень Зустріч з учасниками бойових дій АТО Учнів7-8 класів
10 Квітень День ЦО практична перевірка готовності школи; евакуація Учні 1-11 класів
11 Травень

Прес-реліз заходів

25 грудня 2015 року, в останній навчальний день, напередодні зимових канікул, волонтерський актив нашої школи "Турбота", привітав з наступаючим Новим 2016 роком найдорожчих людей - наших татусів, що воюють в зоні АТО. Пощастило поспілкуватися особисто з батьком учня 7-Б класу, якого на декілька днів відрядили додому. Волонтери нашої школи дякують всім класам та учням, які приєдналися до акції та допомогли зібрати речі, продукти, іграшки, предмети особистої гігієни. Згуртованість, щирі наміри та ваша доброта - і як результат, нам вдалося створити справжній новорічний настрій тим, хто зараз не може бути поруч зі своєю сім'єю.

12 жовтня 2015 року - у вестибюлі школи оформлено куточок "Слава захисникам України"

/Files/images/Share2016-02-08-54b35416d571cb6fc43a86a321c12543ca7bc93f06daeeb699d20fd0e5f589f7-Picture.jpg