Студія цікавих зустрічей "Лідер"

/Files/images/2015-2016/studya_lder/images.jpg

Один з напрямків нашої спільної діяльності з учнівською молоддю - це підвищення обізнаності учнів про сучасні професії. Ми переконані, що вибір майбутньої професії дуже важливий крок у житті і тому ми вирішили запрошувати на зустрічі з учнями представників різних професій.

Так, з жовтня 2015 року у нашій школі розпочинає працювати Студія цікавих зустрічей "Лідер". Участь у роботі студії можуть брати усі бажаючі учні та вчителі школи.

Мета створення студії:

- організація зустрічей з успішними та відомими людьми;

- розширення кругозору учнів та професійного розвитку вчителів, їх знайомства з новими, неординарними,цікавими, успішними і відомими людьми сучасності і минулого;

- пробудження в свідомості почуття любові до рідної землі, мови, природи, звичаїв, усвідомлення себе як невід’ємної частини українського народу;

- розвиток знань про мистецтво, літературу, музику;

- виховання інтересу до життя суспільства, почуття поваги, гордості за свій народ, який має славне героїчне минуле, багату творчу спадщину та цікаве багатогранне сьогодення.

Науковці, поети та митці, психологи та банкіри, лікарі та юристи — круг запрошуваних осіб достатньо різноманітний та широкий.

Керівник студії: Баклан Олександра Михайлівна, вчитель української мови та літератури.

Прес-реліз зустрічей

2016-2017 навчальний рік

Листопад

Зустріч з відомим оператором-документалістом, продюсером українського документального кіно Світланою Любомирівною Зінов`євою, яка є бабусею Бузька Олександра

/Files/images/2016-2017/lder/20161109_121413.jpg

У межах проекту "Я пишаюся своєю родиною" в 4 - А класі відбулася зустріч з відомим оператором-документалістом, продюсером українського документального кіно Світланою Любомирівною Зінов`євою, яка є бабусею Бузька Олександра. Говорили про мрії і про те, як їх втілити в життя. Світлана Любомирівна розповіла про свою професію,про те, як створюється кіно і про те, як вона досягала своєї мрії. Дідусь Сашка також був відомим оператором. В його доробку багато відомих документальних фільмів. Розмова вийшла дуже цікавою і теплою. Маленькі глядачі" зазирнули" по той бік екрану. Домовилися про наступну зустріч на кіностудії.

/Files/images/2016-2017/lder/20161109_120732.jpg /Files/images/2016-2017/lder/20161109_120901.jpg /Files/images/2016-2017/lder/20161109_123312.jpg /Files/images/2016-2017/lder/20161109_124758.jpg

2015-2016 навчальний рік

Листопад

25 листопада пройшла зустріч учнів 7-11 класів з Оленою Поліщук, менеджером французького ресторану.

/Files/images/2015-2016/studya_lder/restoran/BpDmSCLK1AQ.jpg

У пані Олени за плечима 9 років досвіду: починаючи з посади помічника офіціанта. Знає що таке гостинність і привітність не з чуток. Бесіда носила неформальний дружній характер і, природно, учні задавали запитання різного характеру: про зарплату, про те, які шкільні предмети реально стали в нагоді в житті, про перше кохання, про вечірки, шкідливі звички, щастя, гармонію та багато інших, але таких актуальних для життя. Лейтмотив зустрічі полягав у відомому уривку з роману Миколи Олексійовича Островського: «Самое дорогое у человека — это жизнь. Она дается ему один раз, и прожить ее надо так, чтобы не было мучительно больно за бесцельно прожитые годы, чтобы не жёг позор за подленькое и мелочное прошлое…... »

Дякуємо за організацію зустрічі нашій Піклувальній раді!

Листопад

05 листопада 2015 року відбулася зустріч учнів 9-А, 9-Б та 11-А класів з Серажим Катериною Степанівною, професором, доктором філологічних наук Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

/Files/images/2015-2016/studya_lder/WP_20151105_13_57_30_Pro.jpg

Катерина Степанівна розповіла про свої професійні досягнення, навчання в вищому навчальному закладі та підготувала цікаву розповідь про Тараса Григоровича Шевченка. Усім присутнім сподобалася зустріч.

Дякуємо за організацію зустрічі Баклан Олександрі Михайлівні, вчителю української мови та літератури нашої школи.

Жовтень

27 жовтня 2015 року відбулася зустріч вчителів початкової школи з методистом РНМЦ Деснянського району міста Києва та науковцями.

/Files/images/2015-2016/semnar_jovten/PA282432.JPG

Г. Красікова, методист РНМЦ Деснянського району міста Києва розповіла присутнім про сучасні освітні технології навчання в школі.

Л. Горяна, доцент кафедри філософії і освіти дорослих ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії, кандидат педагогічних наук, Президент Міжнародної Академії культури безпеки, екології та здоров’я, підготувала виступ на тему «Впровадження здоров’язбережувальних технологій – показник методичної культури педагогічного працівника».

О.Юрченко, здобувач ДВНЗ «Університет менеджменту освіти НАПН України, голова методичного об’єднання вчителів початкових класів, учитель початкових класів Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 поділилася досвідом своєї роботи та виступила з темою «Інноваційні методи формування в учнів початкових класів навичок самозбереження»

О.Литовченко, фахівець РНМЦ відділу освіти міста Мена, Чернігівської області розповіла про формування здорового способу життя, а також підкреслила, що це є пріоритетом освіти 21 століття.

А.Зволинська, доцент кафедри стоматології і ортодонтії Медичного університету підготувала цікавий виступ на тему «Профілактика дитячих шкідливих звичок в учнів початкових класів».

Дякуємо за організацію зустрічі Братищенко Ірині Вікторівні, директору школи.

Жовтень

13 жовтня 2015 року відбулася зустріч учнів нашої школи з Отрошенко Михайло Мефодійовичем, учасником бойових дій та ветераном АТО.

/Files/images/2015-2016/den_kozatstva_pochshkola/g5_ae3sxo94.jpg

Михайлові Мефодійовичу 40 років, він доброволець Збройних сил України, учасник бойових дій та ветеран антитерористичної операції (гібридної війни України з Росією). Протягом 9,5 місяців захищав Україну від ворогів на червоній лінії розмежування в (передовій) в районі Авдіївки та Костянтинівки (Луганської та Донецької обл.). Служив у 53-й механізованій бригаді першого батальону.

Дякуємо за організацію зустрічі Двораковській Катерині Віталіївні, голові МО класних керівників, вчителю інформатики.

Кiлькiсть переглядiв: 229

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.