Шкільний клуб мандрівників "Колумб"

Клуб – самодіяльне об’єднання, яке сприяє задоволенню різнобічних інтересів і потреб школярів у підвищенні своєї духовної культури, формує уміння самостійно мислити, висловлюватися.

Заняття в клубах за інтересами, так само як і факультативні заняття, передбачають певну програму діяльності. Однак вона менш сувора і допускає внесення суттєвих корективів в залежності від побажань дітей, обставин, що змінюються, діяльності та інших факторів.

Традиційний час роботи клубу, традиції в проведенні занять, у нагородженні учасників, у спілкуванні роблять клубне життя яскравим і привабливим для дітей. Після кожного заняття учасники можуть нагороджуватися за видумку і фантазію, за цікаве рішення, за винахідливість.

Клуб пропонує і більш різноманітні форми і методи занять: бесіди-суперечки, обговорення книг і статей, інсценізації, ігри-драматизації, заочні подорожі, конкурси, турніри.

Своєрідною одиницею клубного життя є клубна година. Її не можна розглядати поза системою того чи іншого клубу, його спрямованості і традицій.

Шкільний клуб - чудовий освітній простір, що відкриває дорогу до дорослого життя, що дозволяє відчути радість пізнання і спілкування.

Робота у шкільних клубах є насиченою, різноманітною та цікавою.

Запрошуємо усю нашу велику шкільну громаду до нашого клубу "Колумб"

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.