Вами пишається школа

/Files/images/smajlik_u_vinochku.jpg

Інформація про переможців конкурсів у 2016-2017 навчальному році

№ з/п Посада ПІБ Предмет Місце Нагорода № наказу Примітка
1 Д Братищенко Ірина Вікторівна Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. ІІІ місце
Подяка
Відзначити роботу директора школи за пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнів, пропагування кращих взірців співпраці нав.закладів. № 168 від 2.03.2017 «Про результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р.» КЗО довести результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. до відома педагогічних колективів, розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО вчителів.
2 ЗДШ Копнова Оксана Вікторівна Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. ІІІ місце
Подяка
Відзначити за пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнів, пропагування кращих взірців співпраці нав.закладів. № 168 від 02.03.2017 «Про результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р.»
3 В Малиновська Юлія Вікторівна Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. ІІІІ місце
Подяка
Відзначити роботу за пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнів, пропагування кращих взірців співпраці нав.закладів. № 168 від 2.03.2017 «Про результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р.»
4 В Малиновська Юлія Вікторівна Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» Подяка Оголосити подяку за належну профілактичну роботу з питань запобігання виробничого травматизму, сприяння активної участі дітей та учнівської молоді у конкурсі № 100 від 24.02.2017 «Про підсумки проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед учнів навчальних закладів Деснянського району»
5 В Двораковська Катерина Віталіївна Вчитель інформатики Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади офісної технології № 603 від 13.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
6 В Богайчук Тетяна Вікторівна Вчитель української мови та літератури Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади з української мови та літератури № 483 від 18.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
7 В Шестакова Тетяна Володимирівна Вчитель історії Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади з історії № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
8 В Кузьмінська Наталія Андріївна Вчитель російської мови Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади з російської мови № 627 від 21.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови серед учнів 8-11х класів» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
9 В Вангородська Тетяна Миколаївна Вчитель німецької мови Диплом в номінації «За активну участь» Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 692від 28.12.2016 «Про підсумки проведення щорічного районного конкурсу-фестивалю «Різдвяний ярмарок. Подорож казками Братів Грімм». КЗО довести результати конкурсу-фестивалю «Різдвяний ярмарок. Подорож казками Братів Грімм» до відома педагогічний колектив.
10 В Танасюк Лариса Миколаївна Конкурс методичних розробок педагогічних працівників навчальних закладів м.Києва з української (рідної) мови у 2016-2017 навчальному році ІІІ місце Нагородити грамотою УО Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №71 від 07.02.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу конкурсу методичних розробок педагогічних працівників навчальних закладів міста Києва з української (рідної) мови у 2016-2017 навчальному році» КЗО довести результати ІІ етапу конкурсу методичних розробок педагогічних працівників навчальних закладів міста Києва з української (рідної) мови у 2016-2017 навчальному році до відома педагогічних колективів, розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО вчителів.