Предметні тижні

/Files/images/2015-2016/ttijden_bezpeki/iglJtVwKtNo.jpg

До системи позакласної роботи, що склалася в загальноосвітньому закладі, входять предметні тижні.

Проведення предметних тижнів сьогодні є однією з основних форм проведення позакласної роботи в школі. Проведенню предметного тижня передує велика підготовча робота протягом тривалого часу.

Метою організації і проведення різних заходів під час предметного тижня є:

– пропаганда знань;

– підвищення інтересу учнів до предметів, розвиток ініціативи, учнівської творчості;

– виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань;

– поглиблення знань учнів;

– професійна орієнтація.

Предметні тижні проводяться щорічно і переважно в один і той же час навчального року. Провідна роль в організації предметного тижня належить учням, але особливістю є те, що приймати участь повинні всі учні школиі.