2015-2016 навчальний рік

Відповідно до наказу по школі «Про організацію науково-методичної роботи в школі на 2015-2016 навчальний рік» Методична рада школи є координуючим науково-методичним центром, що аналізує педагогічну діяльність вчителів, надає їм методичні консультації, організує заходи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадженню перспективного педагогічного досвіду та освітніх технологій.

При плануванні роботи Методична рада школи керується завданнями, котрі випливають з педагогічної проблеми, над якою працює педагогічний колектив школи І – ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва.

Склад шкільної Методичної Ради:

Голова Методичної Ради – Баклан О.М., старший вчитель

Заступник Голови – Клопот Н.П, заступник директора з навчальної роботи

Секретар – Склярова Л.О., голова МО, вчитель-методист

Члени: вчителі, які мають педагогічні звання та є головами МО.

Основою структури методичної роботи в школі вважаються методичні об’єднання (МО), роботу яких планують та затверджують на засіданнях методичних об’єднань щороку до 10 вересня з урахування участі кожного вчителя в методичній роботі.

Керівники шкільних МО:

МО вчителів-філологів – Мишко О.М.

МО вчителів математики та фізики – Владимировська Л.Л.

МО вчителів початкових класів – Козир С.О.

МО вчителів іноземної мови – Левченко К.В.

МО спортивно-художньо-естетичного циклу – Склярова Л.О.

МО природничого циклу та вчителів історії та правознавства – Семененко Є.М.

МО класних керівників – Двораковська К.В.