26 лютого 2018 року у школі І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району відновлення навчального процесу!

26 лютого 2018 року

у школі І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району

відновлення навчального процесу!

Адміністрацією закладу освіти було проаналізовано та оцінено статистичні дані щодо стану захворюваності на ГРВІ, грип серед учнів школи. Було зазначено, що рівень захворюваності на ГРВІ має тенденцію до зниження. Разом з цим, існують поодинокі випадки захворюваності серед школярів. З урахуванням вищезазначених даних, прийнято рішення про доцільність відновлення навчального процесу у всіх класах школи.

Директором школи поставлене завдання перед класними керівниками, медичною сестрою ведення постійного моніторингу епідеміологічної ситуації у закладі освіти із взаємодією з батьками. У разі спалаху інфекційних захворювань, з метою попередження загострення епідеміологічної ситуації та оцінкою наявних даних, буде розглянута можливість введення автономних карантинних заходів.