Міський турнір з шахів «Міс Інтелектуальність-2017»

Учні нашої школи стали учасниками міського турніру з шахів «Міс Інтелектуальність-2017»

/Files/images/shahi/5.jpg

18 березня в Колонній залі мерії відбувся міський турнір із шахів серед дівчат «Міс Інтелектуальність».

Наш навчальний заклад представляв вчитель фізичної культури, керівник шкільного гуртка шахів Довганюк Микола Григорович та учениці Тітішова Дар’я (3-Г клас) і Поляк Софія (6-В клас).

Змагалися за головний кубок юні леді віком від 12 до 17 років. Захід проводиться за швейцарською системою у 7 турів. На кожну партію відводилося 15 хвилин. До участі в змаганнях запрошені по 10 кращих шахісток з кожного району міста Києва та Чемпіони першостей Світу, Європи, України та Києва з шахів більш юного віку. Змагання проводилися з метою розвитку інтелектуальних видів спорту, популяризації шахів, підвищення спортивної майстерності самих учасників. Переможців змагань визначали за сумою набраних очок. У випадку рівності перевага надавалася: за коефіцієнтом Бухгольца; за результатом особистої зустрічі; за віком учасниці (молодшій – перевага).

/Files/images/shahi/1.jpg /Files/images/shahi/2.jpg /Files/images/shahi/3.jpg /Files/images/shahi/6.jpg /Files/images/shahi/8.jpg /Files/images/shahi/7.jpg