Учні 10-А класу школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва стали слухачами «Суспільного університету» (нової освітньої платформи Національної телекомпанії України - «UΛ:Перший»)

/Files/images/2016-2017/10-a/telestudya/IMG_5476.JPG

31 січня 2017 року учні 10-А класу школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району міста Києва стали активними слухачами «Суспільного університету» – нової освітньої платформи на національному телевізійному каналі «UΛ:Перший».

/Files/images/2016-2017/10-a/telestudya/IMG_5471.JPG /Files/images/2016-2017/10-a/telestudya/IMG_5482.JPG

"Суспільний університет" – це нова освітня платформа на суспільному, що сприяє глядачам отримати якісно нові знання. "Суспільний університет" - це проект-лекторій за різними напрямами: образотворче мистецтво й література, історія та музика, психологія і філософія, розвиток громадянського суспільства та новітні технології. Професійні лектори, серед яких відомі науковці та викладачі провідних українських університетів, відкривають слухачам нові факти та погляди на важливі історичні події в Україні та світі, на життя і діяльність видатних українців різних часів.

Учні школи отримали унікальну нагоду удосконалити себе, розвинути комунікативні вміння, прослухати та обговорити лекції на теми: «Чому УНР втратила незалежність?», «Акт Злуки», «Словникова культура України».

Адміністрація школи висловлює подяку за організацію участі учнів школи у проекті Любишу В.Г., вчителю географії та економіки.