Набір у 1 клас!

Документи для зарахування

в 1 клас приймаються з 1 квітня 2017 року

у понеділок та четвер з 14.30 до 18.00 (кабінет №102)

Згідно із Законом України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», прийом дітей в перший клас загальноосвітнього навчального закладу починається з 6 років.

Як правило, процедура оформлення дитини до школи починається з квітня місяця того року, в якому дитина буде вступати до школи.

Згідно з Наказом Міністерства науки України від 07.04.2005 р. № 204 «Про прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів», для зарахування майбутніх учнів до загальноосвітнього навчального закладу батьки подають такі документи:

  • заяву на ім’я Директора загальноосвітнього навчального закладу;
  • медичну довідку встановленого зразка;
  • копію свідоцтва про народження дитини.

Закон України не передбачає при вступі дитини до загальноосвітньої школи проведення тестувань, іспитів чи співбесід з перевірки знань.

Відповідно до виписки з наказу МОЗ України № 434 від 29.11.02 “Про удосконалення амбулаторно -поліклінічної допомоги дітям в Україні”, підготовка дітей до вступу до школи проводиться на відповідній педіатричній дільниці. Така підготовка включає в себе оформлення медичної документації для вступу до школи (ф. № 026/у) з висновками про стан здоров’я та рекомендаціями щодо подальшого спостереження за дитиною, а також довідки про профілактичні щеплення (ф.№ 063/о).

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.